POZNAJ STÓŁ URZĄDZENIA TECHNLOGIĘ

WEŹ UDZIAŁ W PREZENTACJI RC SYSTEM

Zapraszamy na bezpłatną prezentację on-line, podczas której porozmawiamy o urządzeniach do szybkiego i precyzyjnego nawiercania płyt meblowych RC SYSTEM.

Podczas spotkania zaprezentujemy praktyczne możliwości Stołu RC SYSTEM i odpowiemy na wszystkie pytania osób zainteresowanych użytkowaniem sprzętu w swoich warsztatach.

27 lISTOPADA

18:00

ON-LINE

W PROGRAMIE

PROWADZĄCY

Marcin Gębal
Stolarz meblowy
Twórca kanału MGMEBLE1

KONKURS

W trakcie spotkania odbędzie się konkurs dla stolarzy meblowych, w którym do wygrania będzie zestaw RC SYSTEM w walizce o wartości 3330 zł.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ

Wypełnij formularz, a my przed wydarzeniem wyślemy Ci link do wydarzenia on-line oraz przypomnienie, a po naszym spotkaniu – podsumowanie najważniejszych omówionych informacji.

POZNAJ STÓŁ URZĄDZENIA TECHNLOGIĘ

O STOLE

Stół RC System to kompleksowe i innowacyjne urządzenie do wiercenia formatek meblowych. Wyposażone jest w dwie niezależne głowice wiertarskie stanowiące bazę dla wiertarek dwuwrzecionowych RC SYSTEM.

Stół umożliwia wiercenie zarówno w płaszczyźnie jak i w krawędziach płyty. Zapewnia pełną precyzję i powtarzalność nawiertów, przy zachowaniu prostoty obsługi. Przesuwane na prowadnicach liniowych głowice pozwalają w szybki sposób dopasować ustawienia do leżącej na stole formatki, bazując na jej krawędzi lub wytrasowanych liniach za pomocą pinów pozycjonujących.
 
Urządzenie posiada szereg uchylnych zderzaków, dzięki którym każde ustawienie zajmuje jedynie kilka sekund. Stół RC System umożliwia również pracę na długich formatkach, które można dowolnie przesuwać pod głowicami wiertarskimi dzięki podpórce stanowiącej przedłużenie stołu.
 
Za pomocą stołu możemy wywiercić otwory pod wszelkie okucia stosowane w meblarstwie.