O nas

Jesteśmy polską firmą obecną na polskim rynku od ponad 20 lat. Przez ten czas m.in. wyprodukowaliśmy tysiące różnorodnych części zamiennych do markowych elektronarzędzi, a także zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy specjalistyczne narzędzia.

Nasz zakład produkcyjny mieści się w Dąbrówce Wielkiej pod Łodzią. Posiadamy własny park maszyn oraz grupę wykwalifikowanych specjalistów dbających o każdy szczegół produkcji. Do każdego zamówienia podchodzimy z zaangażowaniem oraz myślą o funkcjonalności i bezpieczeństwie użytkowanych przez Was urządzeń i części.

POLSKA

firma

24 LATA

na rynku

300 000

wyprodukowanych części

100 000

zrealizowanych zamówień

Jak dojechać?

Nasz zakład produkcyjny oraz biuro znajdują się w Dąbrówce Wielkiej koło Zgierza pod Łodzią, tuż obok zjazdu/wjazdu na autostradę A4. 

Współpraca

Widząc, jak dużym zainteresowaniem rynku cieszą się nasze urządzenia, szukamy firm chętnych do współpracy. Jesteśmy otwarci zarówno na otwarcie nowych kanałów dystrybucyjnych, hurtową sprzedaż urządzeń, jak i inne modele współpracy. Z chęcią np. odwiedzimy Państwa firmę w celu prezentacji urządzeń RC System dla Państwa i Państwa klientów. Zachęcamy do kontaktu.